Ar verta pirkti medinis namelis vaikams su čiuožykla?

Medinis namelis vaikams su čiuožykla puiki dovana įvairioms progoms, nesvarbu ar tai būtų kalėdos ar gimtadienis o gal dantuko iškritimo šventė. Mažiesiems labai patinka žaisti uždarose jų dydžių patalpose. Ar tai būtų palapinė ar namelis jie džiaugsis tiek vienu tiek kitu. Bet išsirinkus medinį namelį jį galima komplektuoti su įvairiausias priedais, kopėtėlėmis virvinėmis, gaisrininko nusileidimo vamzdžiu, alpinisto sienele, sūpynėmis, čiuožyklą ir kitais priedais. Šie nameliai su įvairia komplektacija vaikams bus žymiai įdomesni ir naudingesni, nes jie skatina vaikų aktyvumą ir buvimą ir laiko leidimą gryname ore. Taigi ar verta pirkti medinį namelį su čiuožyklą?

Vienareikšmiškai medinis namelis su čiuožykla bus daug įdomesnis vaikams nei paprastas medinis namelis. Nes jame jis galės nuveikti daugiau nei namelyje be čiuožyklos. Mediniai nameliai gaminami iš pušies, dėl to jie puikiai tinka eksploatavimui lauko sąlygomis ir kiekvienas namelis yra ilgaamžis ir tarnaus labai ilgai, nes teisingai apdirbta ir impregnuota mediena puiki statybinė medžiaga lauko sąlygoms.

medinis namelis vaikams su čiuožykla

Mediniai nameliai su čiuožykla kaina

Medinis namelis su čiuožykla kaina itin aktualus klausimas kuomet tėvai pradeda rinktis namelį. O viskas labai paprasta, kuo namelis didesnis ir kuo daugiau priedų ir pramogų planuojate užsakyti, tuo didesnė namelio sąmata bus. Kaina yra tiesiogiai proporcinga namelio dydžiui ir priedų bei komplektacijos kiekiui. Todėl norint sutaupyti verta pasinaudoti keliais mūsų patarimais. Pirmiausia pirkite namelį žiemą, jie bus pigesni, nes medinių namelių gamintojai ne sezono metu taiko ypatingas nuolaidas. Rinkitės nedažyta ir neimpregnuotą namelį, tuomet galėsite žiemos metu ramiai nudažyti visas jo dalis ir taip sutaupyti. Trečia rinkitės namelį be surinkimo paslaugos, dažnai surinkimo paslauga kainuoja gerus šimtą eurų, dėl to jei turite laiko galite sutaupyti. Šiuo būdu dalį darbų darydami patys galite sutaupyti iki trisdešimt procentų namelio kainos.

Medinio namelio statymo vieta

Dažnai sulaukiame klausimų o kaip gi paruošti būsimą namelio vietą. Ypatingo dėmesio siūlome tam neskirti, užteks ir trinkelių po atraminėmis konstrukcijomis. Kadangi medinis namelis sunkus, jis nebijo vėjo, jį reikia tiesiog apsaugoti nuo drėgmės kuri sklinda iš žemės. Tai užtikrinus namelis tarnaus dar ilgiau.